Чужих дітей не буває

 

Зрілість суспільства визначається відношенням до літніх людей і дітей. Для народу, який дбає про своє майбутнє немає чужих дітей. Адже це так просто підставити плече, якщо з тобою поруч хтось цього потребує!

Вже кілька років поспіль ми опікуємося потребами вихованців Святошинського дитячого будинку-інтернату. Спершу це були спонтанні відвідини з гостинцями на волонтерських засадах. Але, побачивши цих діток хоч раз, розумієш, що тиснучи на прощання ці маленькі долоньки, ти просто не зможеш не прийти знову, адже тебе чекатимуть. Так, вони виживуть і без сторонньої допомоги, адже ними опікується держава. Але разом ми можемо вийти на якісно інший рівень, коли кожна сторона стане на крихту щасливішою.

Тож з ініціативи Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка та голови Профспілкової організації Укртрансбезпеки Василя Коваля між Державною службою України з безпеки на транспорті та Святошинським дитячим будинком-інтернатом налагодилася системна взаємодія: керівництво інтернату, маючи певні потреби, які не можна покрити за рахунок наявного фінансування, звертається за допомогою до своїх друзів, до числа яких вже давно увійшла Укртрансбезпека. Таким чином, скажімо, цьогоріч в інтернаті вдалося облаштувати меблями ігрову кімнату для вихованців віком 5-8 років.

А сьогодні, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, коли дітки святкували завершення навчального року грандіозним перфоменсом за участі вихованців закладу, до них завітали в гості, окрім Михайла Ноняка, В’ячеслава Дідківського та Василя Коваля, ще і члени Ради профспілки Укртрансбезпеки. Звісно, були вже і традиційні подарунки (книги-розмальовки, набори для творчості, розвиваючі ігри, кубики). Та основне – це можливість поспілкуватися. З викладачами, щоб знову ж таки зрозуміти потреби, знайти формати для подальшої співпраці. З дітьми – щоб підзарядитися енергією, щиро порадіти їхнім успіхам, надихнути на нові.

Разом ми зможемо більше.


Переглянути всі новини