День юриста: обмінюємось досвідом, радимось, святкуємо

     Сьогодні в Києві відбулась нарада-семінар для юристів територіальних органів Державної служби України з безпеки на транспорті, організована співробітниками Правового департаменту Укртрансбезпеки з метою обговорення проблемних питань претензійно-позовної роботи, напрацювання рекомендацій як щодо підходів до безпосереднього опрацювання позовних заяв і ведення справ в інтересах держави в судах, так і щодо фаховості підготовки актів і протоколів інспекторами Укртрансбезпеки про порушення перевізниками вимог чинного законодавства таким чином, щоб на виході можна було суттєво збільшити кількість рішень суддів, прийнятих на користь держави. Саме з цією метою до участі в семінарі було запрошено представників Департаменту державного контролю та Сектору оперативного контролю.

 

   На заключному етапі семінару з вітальним словом до присутніх звернувся Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк: «Колеги, хочу привітати усіх вас з прийдешнім професійним святом! Сьогодні важко переоцінити ваш внесок у загальну справу розбудови державної служби нового зразка та молодої української держави вцілому. Адже від вашого професіоналізму залежить не тільки рівень наповненості бюджету, але й імідж і авторитет молодого органу центральної влади – Укртрансбезпека. Бажаю усім вам творчих і особистих успіхів. Хай усе вам вдається. Як у професійному, так і в особистому житті. А ще я хочу подякувати начальнику Правового відділу Правового департаменту Укртрансбезпеки Наталії Кращенко за те, що ініціювала, організувала і провела цей семінар у такому інформативному і пізнавальному форматі. Такий діалог – це завжди крок до порозуміння і вибудовування ефективної команди однодумців. Хай вам щастить!»

    Підхопивши ініціативу у Голови Укртрансбезпеки, голова Профспілкової організації Укртрансбезпеки Василь Коваль також привітав присутніх з професійним святом і нагородив кращих юристів Подяками Профспілкової організації за активну профспілкову діяльність та особисті трудові досягнення.

    Серед нагороджених - Людмила Ткаченко, юрист Управління Укртрансбезпеки у Харківській області, Тетяна Трунова, юрист Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, Ія Лозан, головний спеціаліст відділу відомчих актів Правового департаменту Державної служби України з безпеки на транспорті,  Оксана Стрижак, юрист Управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області, Вікторія Єрьоменко юрист Управління Укртрансбезпеки у Сумській області.  

 


Переглянути всі новини