До уваги автомобільних перевізників, якими подано документи з метою участі у конкурсі для отримання дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту на 2020 рік!

Як повідомлялося 29.11.2019, Укртрансбезпекою здійснюється перевірка дотримання суб’єктами господарювання вимог Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (далі – ЄКМТ), затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за№ 1076/9675 (далі – Порядок), зокрема й транспортних засобів автомобільних перевізників, які приймали участь у конкурсі для отримання дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту на 2020 рік.

З метою інформування автомобільних перевізників, якими подано документи для участі у конкурсі для отримання дозвільних документів ЄКМТ на 2020 рік, що не відповідають вимогам пункту 1 розділу ІІІ Порядку, наводимо остаточний перелік таких суб’єктів господарювання разом із номерними знаками відповідних транспортних засобів, який буде передано на розгляд Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ (далі – Конкурсна комісія).

Повторно звертаємо увагу автомобільних перевізників на те, що вказані транспортні засоби можуть бути недопущені до участі у розподілі дозвільних документів ЄКМТ на 2020 рік за рішенням Конкурсної комісії.

У разі виникнення питань із зазначеного вище приводу та отримання необхідної інформації слід звертатися до Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ або до Відділу оперативного контролю Укртрансбезпеки за тел. (044) 351 44 08.


Переглянути всі новини