Керівникам автотранспортних підприємств щодо участі у семінарі-тренінгу

Наші партнери, Державне підприємство Український  науково - дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я України в особі директора Київської міжрегіональної філії ДП УКРНДІ МТ МОЗ України Юрія Чорного інформують:

24 червня 2019 року відбудеться семінар-тренінг для керівників автотранспортних підприємств та відповідальних осіб за безпеку на транспорті, на якому розглядатимуться питання забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів на наземному транспорті. Також учасники матимуть можливість ознайомитися зі змінами законодавства у сфері безпеки дорожнього руху та отримати відповіді провідних фахівців на актуальні питання транспортної сфери.

До участі у семінарі запрошено представників Міністерства інфраструктури України та Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції України, Моторно(транспортного) бюро України та провідних міжнародних організацій, які займаються безпекою дорожнього руху.

Враховуючи актуальність проблематики, запрошуємо вас взяти участь у першому семінарі-тренінгу, який проводитиметься 24 червня 2019 року з 10:00 до 14:00 у готелі «Козацький» за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3. Із детальною програмою заходу можна буде ознайомитися з 18.06.2019 на сайті філії ДП УКРНДІ МТ МОЗ України: http://medtransvp.com.ua

Для попередньої реєстрації учасників необхідно до 17.06.2019 заповнити реєстраційну картку та надіслати її на електронну адресу: t.bezpeka2018@gmail.com

Контактні особи: Оліфіренко Інна, Лісовик Тетяна.

Тел.: (044)446 43 46; 067 4664333


Переглянути всі новини