Круглий стіл: «Нелегальні перевезення: шляхи вирішення проблемних питань»

w_2702202001.jpg (850×336)

Учора, 26 лютого 2020 року, Олександр Погорілий Голова Укртрансбезпеки запросив учасників ринку перевезень, асоціації, громадські організації та представників служб таксі долучитися до обговорення проблемних питань щодо боротьби з перевізниками, які надають послуги поза межами правового поля.

До заходу також приєдналися представники КМДА, Національної поліції, ДФС, Антимонопольного комітету та Федерації роботодавців транспорту України. За результатами попередньої реєстрації у Круглому столі взяли участь майже сто учасників.

w_2702202002.jpg (850×566)

Були надані попередньо до розгляду та заслухані наступні пропозиції:

1. Про комплекс заходів щодо врегулювання діяльності нелегальних перевізників. Орест Климпуш – Голова Федерації роботодавців транспорту України 

2. Про представлення концепції дерегуляції та спрощення доступу до ринку перевезень, зокрема реформування ринку таксі. Олександр Дяченко – Речник ГС «Асоціація відповідальних перевізників»

3. Про основні проблеми функціонування ринку пасажирських перевезень та шляхи вирішення. Володимир Балін– Перший віце-президент ГО «Український транспортний союз».

Впродовж двох годин, доки тривало обговорення, було надано можливість усім бажаючим висловити свою думку та надати пропозиції.

«Всебічне висвітлення проблематики нелегальних пасажирських перевезень, залучення до діалогу експертів та учасників ринку надало нам змогу оцінити кількісно і якісно перевізників, що провадять свою діяльність поза межами правового поля. Я впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться знайти шляхи вирішення і подолати цю проблему», – наголосив Олександр Погорілий.

За результатами проведеного заходу запропоновано виокремити ініціативні групи, що напрацьовуватимуть механізми та шляхи вирішення проблематики окремо в таксі та пасажирських перевезеннях. Загальним рішенням прийнято збирати ініціативну групу кожні три тижні. Тож слідкуйте за анонсами на нашому сайті.


Переглянути всі новини