Михайло Ноняк: вдосконалюємося заради збереження людських життів

Державні службовці та працівники Укртрансбезпеки постійно поглиблюють свої знання та вдосконалюють навички. Керівництво Служби регулярно організовує навчання, семінари, тренінги, під час яких, окрім теоретичних знань даються практичні рекомендації щодо застосування здобутих вмінь на практиці.

Цього тижня центральний апарат Укртрансбезпеки організував навчальний семінар із питань проведення технічних розслідувань катастроф, аварій, ДТП та подій на залізничному транспорті для працівників та державних службовців територіальних органів Служби.

Попри щільний робочий графік, Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк відвідав навчальний семінар щоб поспілкуватися з працівниками із територіальних органів Служби, оскільки переконаний у важливості таких заходів.

Звертаючись до учасників семінару, Михайло Ноняк зазначив: «Надзвичайно важливо постійно працювати над вдосконаленням власних знань і навичок. Адже від того наскільки фахово ви проведете розслідування та напрацюєте рекомендації, залежить чи в майбутньому повторяться подібні аварії. Відвідуючи такі заняття, ви маєте можливість не лише почерпнути знання з методичок, а й поспілкуватися зі своїми більш досвідченими колегами. Переконаний, що отримані вміння допоможуть кожному з вас краще виконувати поставлені перед вами завдання. Це дуже важлива і відповідальна робота, бо від неї, в кінцевому результаті, залежить життя і здоров’я людей. А що може бути цінніше, ніж життя і здоров’я?! Навіть одне врятоване життя – це вже перемога! Тож вдосконалюймося і обмінюймося досвідом».


Переглянути всі новини