Михайло Ноняк зустрівся з представниками Європейської Бізнес Асоціації

 

   На запрошення Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк зустрівся із членами асоціації – представниками великого бізнесу України.

   Зустріч була викликана стурбованістю українських виробників ситуацією, яка склалася у зв’язку з нестачею дозволів на міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом у напрямку Республіка Польща. На зустрічі були присутні представники компаній Пепсіко, P&G, REHAU, Philip Morris Ukraine, ДБ Шенкер, Agrofusion, Danon, TNT та інші. На зустрічі також були присутні представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства закордонних справ України та Адміністрації Державної прикордонної служби України.

 

   Михайло Ноняк презентував присутнім основні показники з видачі дозволів на міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом територією інших держав, в тому числі і територією Республіки Польща. «У зв’язку з переорієнтацією української економіки на Європейський Союз та реальним зростанням економіки, наша країна, наш український бізнес потребує зростання кількості таких дозволів. І в першу чергу це стосується польських дозволів. Адже Республіка Польща є для нас транзитною державою. Щоб здійснювати бізнес з Італією, Німеччиною чи Францією – необхідно проїхати територією Польщі. Ще напередодні другого раунду українсько-польських перемовин про погодження квот дозволів на 2019 рік та виділення додаткової квоти на 2018 рік, я заявляв, що те, що готова запропонувати польська сторона, замало! Реальна потреба української економіки 230-250 тисяч таких дозволів! Я зустрічався з перевізниками, в тому числі і з АсМАП, народними депутатами, сьогодні з вами – з українськими виробниками-експортерами. Лише спільними зусиллями, використовуючи всі доступні кожному з нас майданчики і засоби, ми зможемо вплинути на цю непросту ситуацію», - зазначив очільник Укртрансбезпеки.

   «Ми вивчили і проаналізували показники використання дозволів за останні три роки. Потреба в них постійно зростає. Ми розуміємо прагнення польської сторони підтримати своїх перевізників, але вважаємо, що в ринковій економіці не допустимі такі адміністративні важелі тиску, як обмеження кількості дозволів», - резюмував Михайло Ноняк.

   По завершенні виступу Голова Укртрансбезпеки відповів на всі запитання присутніх.


Переглянути всі новини