Оформлення дозволів ЄКМТ

З 18.02.2020 на пункті видачі дозволів «Бориспіль» Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки (вул. М. Калмикова, 49, м. Бориспіль, Київська область, 08300) розпочато оформлення та видачу дозволів ЄКМТ відповідно до Протоколів  засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ від 17.01.2020 № 32 та від 28.01.2020 № 33, затверджених наказами Міністерства інфраструктури України від 13.02.2020 № 58 та № 59 відповідно.

Звертаємо увагу, що оформлення дозволів ЄКМТ за результатами вищезазначених засідань Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ здійснюється автомобільному перевізникові за наступних умов:

- подання заяви перевізника (крім випадків технічної помилки під час оформлення і видачі дозволу ЄКМТ) або його правонаступника (у разі реорганізації);

-у разі переоформлення - повернення виданого дозволу ЄКМТ відповідної категорії (Євро-5 і Євро-6) до пункту видачі дозволів «Бориспіль» з метою оформлення нового дозволу.

Також, звертаємо увагу, що для використання нового дозволу ЄКМТ українські перевізники зобов’язані отримати бортовий журнал, який при отриманні дозволу ЄКМТ необхідно надати уповноваженій особі пункту видачі дозволів «Бориспіль» для проставлення номерного штампу.


Переглянути всі новини