Олександр Погорілий: "Ми готові співпрацювати з громадськістю"

13 січня 2020 року відбулась перша зустріч керівників Державної служби України з безпеки на транспорті та Одеської обласної державної адміністрації в рамках планової взаємодії в сфері підвищення контролю та безпеки на дорозі та перспективи розвитку інфраструктурних проектів (WIM-систем), а також нової кадрової політики Служби, що дозволить кардинально збільшити кількість інспекторів і швидко реформувати Територіальні органи Укртрансбезпеки.

Пріоритетна в цьому питанні Одеська область потребує ряд невідкладних дій по стабілізації ситуації в регіоні. До ініціативи Олександра Погорілого долучилися Губернатор Одеської ОДА Максим Куций, Голова Укравтодору Олександр Кубраков та керівник служби автомобільних доріг в Одеській області Рибалка Дмитро.

Регламентом зустрічі було передбачено узгодження дій з правоохоронними органами Одещини стосовно ситуації блокування невідомими особами роботи Служби, яка провадить свою діяльність в рамках законодавства України. Голова Укртрансбезпеки Олександр Погорілий наголосив на готовності співпрацювати з громадськістю, якщо йдеться про діалог, а не перешкоджання діяльності органу влади.

Аналогічні зустрічі заплановано з усіма ОДА України.


Переглянути всі новини