Оновлення державної служби не можливе без залучення молодих вмотивованих, патріотично налаштованих людей

 

    Михайло Ноняк, окреслюючи основні орієнтири розвитку Державної служби України з безпеки на транспорті, зазначив: «Розумію, що реалізація амбітних планів розвитку очолюваної мною Служби можлива лише за наявності команди справжніх професіоналів. Жодна із реформ не зможе відбутись без волі і рішучості кожного окремо взятого працівника довести до логічного завершення ініціативи керівництва. Тому надзвичайно багато зусиль я приділяю створенню ефективної команди, здатної забезпечити досягнення тих високих стандартів, яких від нас чекає сьогодні суспільство».
  Сьогодні, в рамках стратегічного курсу на кадрове оновлення Укртрансбезпеки, в приміщенні Національного транспортного університету відбулося урочисте підписання Договору про співпрацю, яким передбачено проходження студентами університету практики та стажування у Державній службі України з безпеки на транспорті; проведення на замовлення Укртрансбезпеки наукових досліджень, спрямованих на розвиток галузі, напрацювання науково-методологічної бази Служби; реалізація інших освітніх, наукових, спортивних, культурних, соціальних проектів, у тому числі міжнародних.

   Виступаючи на урочистій церемонії підписання, ректор Національного транспортного університету Микола Федорович Дмитриченко назвав цей день історичним для очолюваного ним вишу, оскільки цим Договором засвідчено на державному рівні визнання досягнень вишу щодо рівня підготовки профільних фахівців.

   В свою чергу Михайло Ноняк заявив про свої очікування від такої співпраці: «Попри повагу до досвіду співробітників, які десятки років трудяться в галузі, переконаний, що оновлення державної служби вцілому і очолюваної мною Державної служби України з безпеки на транспорті зокрема,  можливе лише за умови залучення в наші ряди молодих вмотивованих, патріотично налаштованих людей, які ще можуть дозволити собі вийти за рамки, глянути на ті чи інші речі ширше. Оновлена державна служба сьогодні потребує молодих людей, які прийдуть і скажуть: «Ми хочемо зробити це по-іншому. У нас є своє бачення, як це можна зробити , виходячи з концепту, що Україна  - найкраща». Саме тому я тут».

    І це лиш перший крок. За ним будуть інші. І не тільки в столиці, а й в інших обласних центрах України. Поступ не спинити.


Переглянути всі новини