Підсумкова конференція проекту Твіннінг

Сьогодні в Міністерстві інфраструктури України відбулася підсумкова конференція проекту Твіннінг «Підтримка Міністерства інфраструктури у запровадженні умов для застосування європейської моделі ринку послуг залізничного транспорту в Україні» за участі Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, посла Королівства Іспанія в Україні Сильвії Хосефіни Кортес Мартін, представника Посольства Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, голови Правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслава Дідківського, представника Представництва ЄС в Україні, керівника третього відділу програм допомоги «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище» Йоганнеса Баура, посла Королівства Іспанія в Україні Сильвії Хосефіни Кортес Мартін, представника Посольства Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса.
 

За словами Володимира Омеляна, це другий галузевий і, без перебільшення, один із найуспішніших проектів Твіннінг в Україні. Міністр інфраструктури подякував європейським колегам за ефективну співпрацю, яка передбачала, з одного боку, наявність чіткого плану дій, націленого на конкретний результат, а з іншого – високу гнучкість експертів у напрацюванні зрозумілих і найважливіше, таких, які можуть бути застосовані в реаліях сьогодення, інструментів реформування галузі.

1_twinning_4.jpg (850×637)

В’ячеслав Дідківський у вітальному слові також висловив подяку європейським колегам за плідну співпрацю: «Від імені Укртрансбезпеки хочу подякувати європейським фахівцям, які на високому рівні змогли донести працівникам Служби основні вимоги та принципи європейського законодавства в частині здійснення контролю за Системою управління безпекою на залізничному транспорті, технічного розслідування залізничних транспортних подій, ліцензування на залізничному транспорті, видачі сертифікатів безпеки та авторизації».

Звісно, потрібно пройти непростий шлях імплементації європейських директив в українське законодавство. Це дозволить здійснювати перевезення пасажирів та вантажів перевізникам будь-яких форм власності, які мають тяговий рухомий склад. А створення системи державного управління у сфері безпеки на залізничному транспорті, відповідно до вимог положень законодавства Європейського Союзу, імплементація яких передбачена Угодою про асоціацію, дозволить підвищити рівень безпеки перевезень в умовах розвинутої конкуренції на ринку залізничних перевезень.

Усі доповідачі висловили сподівання на те, що невдовзі зможемо знову попрацювати у вже звиклому форматі, який передбачено програмою Твіннінг.


Переглянути всі новини