Помічники св. Миколая

 

     Символічно, що святого Миколая ми вшановуємо під час Різдвяного посту. Християнська традиція передбачає в цей період не тільки і не стільки утримання від споживання скоромної їжі, а більшою мірою переосмислення змісту власного буття, цінності людського життя, усвідомлення спорідненості не тільки до тих, хто нам близький по крові, а й до тих, кого звемо ближнім своїм.

     Чи не тому в Україні здавна існує традиція, за прикладом Святого Миколая, цього дня обдаровувати тих, хто цього потребує найбільше.

   

     Саме цього дня вже другий рік поспіль Михайло Ноняк, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті, Василь Коваль, Голова Профспілки Укртрансбезпеки разом з інспекторами Служби приїжджають до Святошинського дитячого будинку-інтернату з гостинцями. І якщо минулого року це були ласощі, то цьогоріч ми вирішили долучитись до облаштування ігрової кімнати для діток віком 5-8 років меблями та розвиваючими іграми, розмальовками (звісно, хотілось тематичними), олівцями. Правда, виробники меблів дещо забарились із виготовленням замовленого комплекту, та Святий Миколай, як завжди, став у пригоді, забезпечивши своїх помічників солодкими гостинцями :-)

    Тож і ця історія, як і попередня матиме ще продовження :-)


Переглянути всі новини