Про видачу дозволів ЄКМТ на 2020 рік

Наказом Міністерства інфраструктури України від 13.12.2019 № 866 унесено зміни до Розподілу дозволів ЄКМТ серед українських перевізників на 2020 рік, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 10.12.2019 № 849.

Враховуючи зазначене, Укртрансбезпекою буде організовано оформлення та видачу дозволів ЄКМТ, відповідно до затвердженого розподілу, у робочі дні з 09:00 год. до 18:00 год., починаючи з понеділка 16.12.2019, за адресою: м. Київ, проспект Науки, 57 (територія УДП «Укрінтеравтосервіс»).

Звертаємо увагу на порядок оформлення та видачі дозволів ЄКМТ:

1. Оформлення дозволів ЄКМТ здійснюється в порядку черги відповідно до присвоєного персонального номера електронної анкети перевізника, що визначається черговістю подання електронних анкет перевізниками з 01.10.2019 до 01.11.2019.

2. Для фізичного друку дозволів ЄКМТ перевізник подає в електронному вигляді на адресу boryspil@dsbt.gov.ua заяву, якщо у нього за результатами розподілу є одночасне виконання таких умов:

-         у результаті розподілу дозволів ЄКМТ автомобільному перевізнику виділено більше ніж один дозвіл ЄКМТ;

-         дозволи ЄКМТ, які виділено автомобільному перевізнику, дають право виконання перевезень до двох та більше країн, що встановили обмеження в’їзду на свою територію;

-         права виконання перевезень до країн, що встановили обмеження в’їзду на свою територію за дозволами ЄКМТ, можуть бути внесені до книжок ЄКМТ кількома можливими комбінаціями.

3. На сайті Укртрансбезпеки  щодня буде розміщуватись інформація про оформлені, підписані та готові до видачі дозволи ЄКМТ.

4. Видача дозволів ЄКМТ здійснюється після надання уповноваженими особами автомобільних перевізників копій документів, що підтверджують сплату відповідної частини членських внесків за участь України в ЄКМТ (МТФ), засвідчених УДП «Укрінтеравтосервіс», та надання належним чином заповненого бортового журналу до дозволу ЄКМТ з проставлянням особистого номерного штампу посадовою особою на лицьовій стороні бортового журналу.

5. Після виконання вищезазначених процедур, оформлені дозволи ЄКМТ отримує автомобільний перевізник (фізична особа-підприємець або особа, уповноважена установчими документами юридичної особи) чи належним чином уповноважений (довіреність) ним представник  за наявності документа, що посвідчує особу, відповідно до реєстру виданих дозволів ЄКМТ.


Переглянути всі новини