Привітання Михайла Ноняка до Дня захисника України

 

   Друзі, колеги! Щиро вітаю Вас зі святом День захисника України, який не випадково припадає на одне із величних релігійних свят українського народу – Покрову Пресвятої Богородиці. Саме Богородиця споконвіку була покровителькою українського війська.

   Згідно Указу Президента України Петра Порошенка, з 2014 року саме в цей день вшановуємо захисників України. А з цього року ми ще й повернули українському війську привітання «Слава Україні! – Героям Слава!»

   І саме напередодні цього свята ми отримали ще одну гарну звістку: Його Всесвятість Вселенський патріарх Варфоломій і Синод Константинопольський сказали омріяне довгоочікуване "так" помісній автокефальній православній церкві України!

   Уся історія українства – це історія запеклої боротьби нашого народу за право на своїх споконвічних землях мати незалежну суверенну державу, де б в гідній пошані були наші рідна мова, звичаї, традиції.

 

   Сьогодні важко знайти родину, в якій не було б кого згадати в цей день. У когось рід має славне козацьке коріння, у когось звитяжні предки долучились до творення законодавчих підвалин Української державності століття тому, а хтось передає пам’ять роду про тих, які поклали життя, захищаючи Україну на початку ХХ ст. Хтось береже пожовклі фотокартки близьких, хто у роки Другої світової війни боронив свій народ від двох окупантів. А хтось з перших днів нападу ворога, вже в сучасному часі, в умовах неоголошеної війни, зі зброєю в руках став на захист незалежності, цілісності та суверенності нашої Держави. Хтось просто зараз знаходиться в окопах на передовій.

   Слава Вам, герої!

   Слава тим, хто чекає з походу синів, братів, чоловіків, щоночі складаючи щиру молитву Господу за щасливе повернення.

   Слава волонтерам, які не забувають про потреби воюючих!

   В глибокій пошані схиляємо голови перед усіма вами!

   Вірю: перемога буде за нами!

   Україна відродиться такою, якою ми хочемо її бачити: успішною, сильною!

   Слава Україні!

   Героям слава!


Переглянути всі новини

М. В. Ноняк - Голова Укртрансбезпеки