Щодо розгляду пропозицій для учасників ринку

На сьогодні в Україні зареєстровано більше 3,5 тис. міжнародних перевізників. Для Мінінфраструктури, як для органу, котрий формує політику у сфері автомобільних перевезень, важливо почути їх думку щодо покращення існуючої ситуації та розвитку галузі загалом і врахувати інтереси кожного перевізника.

Звертаємось до перевізників із пропозицією у термін до 14.02.2020 висловити свою позицію з наступних питань, на електронну пошту avtodep@mtu.gov.ua:

1. Переведення оформлення всіх дозволів за електронним замовленням.

2. Зменшення терміну дії електронного замовлення дозволу з 7 до 5 діб.

3. Введення обмеження тимчасового характеру на дозволи дефіцитних країн, що обмежує їх видачу не більше 2 дозволів на транспортний засіб протягом місяця (незалежно від виду), при цьому оформлення другого дозволу лише після використання та повернення попереднього. *Виключення для дозволів, де для 1 перевезення необхідно 2 дозволи – 4 дозволи, відповідно.

4. Зняття обмеження тимчасового характеру щодо видачі дозволів Республіки Польща на завантажені транспортні засоби (за умови видачі не більше 2 дозволів на транспортний засіб).

5. Створення технічної можливості здійснення електронного замовлення дозволів у комплекті для виконання конкретного перевезення (з обранням маршруту).


Переглянути всі новини