Укртрансбезпека долучилася до Тижня Відкритого Уряду

 

foto.jpg (300×200)  

  Цьогоріч у період із 11 по 17 березня в Україні вдруге проводитиметься Тиждень Відкритого Уряду. Впродовж тижня урядам країн-членів Ініціативи, інститутам громадянського суспільства, приватному сектору пропонується організовувати заходи, спрямовані на розвиток демократії, сприяння відкритості, покращенню якості державного управління, співпраці між громадянами та органами влади всіх рівнів.  Укртрансбезпека долучилася до цієї ініціативи, провівши сьогодні, 12 березня, день відкритих дверей для студентів транспортно-економічного коледжу Національного транспортного університету. До слова, нещодавно на рівні керівництва відбулося урочисте підписання Договору про співпрацю, яким передбачено проходження студентами коледжу практики та стажування у Державній службі України з безпеки на транспорті; напрацювання науково-методологічної бази Служби; реалізація інших освітніх, наукових, спортивних, культурних, соціальних проектів, у тому числі міжнародних.

    А сьогодні студенти третього курсу коледжу, які опановують спеціалізацію «Організація та регулювання дорожнього руху», мали можливість ознайомитися із основними напрямками діяльності Укртрансбезпеки не із публікацій чи новинних сюжетів, а під час живого спілкування з інспекторами, які здійснюють рейдові перевірки за дотриманням перевізниками вимог чинного законодавства, відповідальних працівників, які займаються організацією та проведенням розслідувань аварій та подій на наземному транспорті. А підсумки, як і годиться, підвели в кабінеті Голови Державної служби України з безпеки на транспорті. Тут Михайло Ноняк розповів студентам про перспективи розвитку Укртрансбезпеки, більшість з яких спрямована на розбудову підґрунтя для прозорого спілкування з громадянами, бізнесом; на досягнення належного рівня матеріально-технічного забезпечення технологічних процесів, які забезпечують реалізацію державної політики держави із забезпечення безпеки перевезень на наземному транспорті.

  «Та найважливіше, що я хотів би, щоб ви винесли з цієї зустрічі, - резюмував Михайло Ноняк, - навіть найкращий, найпрогресивніший уряд не зможе проводити успішну політику реформ, якщо робитиме це для людей але без людей. Тому звертаюся до вас: давайте будемо партнерами. І не думайте, що кожен з вас поодинці не зможе вплинути на загальні процеси. Кажу вам: можете і повинні! Повірте, якщо, викликавши таксі, ви переконалися, що приїхало авто без ліцензії, і відмовитеся від такої поїздки, вимагаючи в оператора, щоб надіслали вам авто, яке працює в рамках правового поля, це не боротьба з вітряками, як може здатися на перший погляд. Нас багато. І люди, яким начхати на закон, почуваються вільно тільки тому, що ми це їм дозволили. Пам’ятаймо це завжди. Тому я сподіваюся на вашу підтримку, як свідомих громадян, у повсякденному житті. Я радо зустріну вас в якості людей, які проходитимуть практику в рядах очолюваної мною Служби. Я підтримаю кожного, хто виявить в майбутньому бажання працювати в нашій команді. Це наша з вами країна. І якщо ми хочемо її бачити кращою, успішнішою, то маємо почати робити це вже, тут і зараз».


Переглянути всі новини