Укртрансбезпека долучилася до Всеукраїнського тижня права

Права і свободи людини є органічною складовою частиною особистості, яка проживає у правовій державі. Знати свої права й обов’язки повинен кожен громадянин.

Уже одинадцятий рік поспіль в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права, який включає в себе правопросвітницькі заходи.

Заходи проводяться щороку у тиждень, що включає 10 грудня, – День прав людини. Саме в цей день у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй прийнято Загальну декларацію прав людини.

У цьому році, вже традиційно, до проведення  загальнонаціонального тижня права долучилися територіальні органи і працівники центрального апарату Державної служби України з безпеки на транспорті.

Управлінням Укртрансбезпеки у Харківській області проведено «день відкритих дверей» за участю учнів та педагогів Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа №93».

Під час проведення Всеукраїнського тижня права Управління нормативно-правового забезпечення Укртрансбезпеки провело серед державних службовців та працівників центрального апарату тематичний захід присвячений правам людини.

Окрім підвищення загального рівня правової культури, в ході бесіди-лекції було також акцентовано увагу на повазі до прав і свобод людини. Захист прав людини та громадянина повинен бути пріоритетом діяльності правової, демократичної, суверенної держави. Права людини, які гарантовані Конституцією та міжнародними угодами нашої країни, мають бути реалізовані.


Переглянути всі новини