В Укртрансбезпеці відбулося навчання для керівників структурних підрозділів апарату

 

    На виконання доручення Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка та з метою виконання Антикорупційної програми Укртрансбезпеки на 2018 рік, Управління запобігання корупції провело навчальний захід для керівників структурних підрозділів апарату Служби.

  Тема навчального заходу: «Роз’яснення загальних вимог антикорупційного законодавства, можливостей повідомлення про корупцію та відповідальність за порушення антикорупційного законодавства».

   Для ілюстрації матеріалу, що пропонувався для засвоєння, працівники Управління запобігання корупції підготували якісні презентації згідно з методичними розробками НАЗК. Тож навчання відбувалось у форматі неформального діалогу двох сторін і плавно перейшло у завершальний блок питання-відповіді на завершальному етапі, коли працівники Управління запобігання корупції відповіли на запитання присутніх.

 

   З метою підвищення рівня фахових знань та загального рівня поінформованості з питань запобігання корупційним проявам серед працівників, усі матеріали навчального заходу будуть надіслані керівникам територіальних органів для організації відповідних навчань на місцях.


Переглянути всі новини