В Укртрансбезпеці відбулося навчання для керівників структурних підрозділів апарату

 

 

  На виконання вимог окремого доручення Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка,  з метою забезпечення реалізації вимог розділу III Антикорупційної програми Укртрансбезпеки на 2018 рік та у зв’язку із наближенням чергового етапу електронного декларування працівники Управління запобігання корупції провели навчальний захід на тему: «Фінансовий контроль та моніторинг способу життя» для керівників структурних підрозділів апарату Служби.

  Учасникам навчального заходу презентовано інформацію щодо видів електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, термінів їх подання, механізму та процедури заповнення відповідно до методичних рекомендацій Національного агентства з питань запобігання корупції. Розглянуто додаткові заходи здійснення фінансового контролю передбачені Законом України «Про запобігання корупції» та наголошено про відповідальність за порушення вимог фінансового контролю.

      По закінченню навчального заходу працівниками Управління запобігання корупції були надані відповіді на запитання учасників.

     З метою підвищення рівня фахових знань та загального рівня поінформованості працівників, усі матеріали навчального заходу скеровані керівникам територіальних органів для організації відповідних навчань на місцях.


Переглянути всі новини