Відображення залишку бланків дозволів

Звертаємо увагу міжнародних перевізників, які користуються сервісом подачі електронної заявки на оформлення дозволів через Транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua, на особливості синхронізації відомостей щодо залишку дозволів на сайті Укртрансбезпеки у розділі «Залишок дозволів на ПВД» та на Транспортному порталі.

Найбільш актуальний залишок бланків дозволів відображається саме на Транспортному порталі.

Водночас, синхронізація відомостей про кількість замовлених через Транспортний портал дозволів для відображення на вебсайті Укртрансбезпеки відбувається кожні 3 години. Тому можлива ситуація, коли на сайті Укртрансбезпеки на залишку відображаються дозволи, які вже замовлені в електронному вигляді.

Додатково звертаємо увагу, що станом на 17.02.2020 року бланки універсальних дозволів Республіки Польща видані в повному обсязі в межах 1/12 від квоти 2020 року, передбаченої для видачі у лютому поточного року. Залишки дозволів Республіки Польща, що відображаються на вебсайті Укртрансбезпеки - це бланки дозволів квоти 2020 року, які видаються відповідно до розподілу, передбаченого протоколом засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав від 27.11.2019р. №31.

Просимо враховувати зазначене, при плануванні своєї діяльності.


Переглянути всі новини