Вітання Михайла Ноняка до Дня працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства

 

   Друзі, колеги! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника!

   Це професійне свято тих, хто відповідає за будівництво та ремонт доріг, хто здійснює перевезення пасажирів і вантажів, як в Україні, так і за її межами, хто забезпечує безпеку цих перевезень. Іншими словами – це свято тих, хто на професійному рівні єднає географічно віддалені пункти і єднає серця.

   Автодорожня галузь – кровоносна система вітчизняної економіки, фундамент інфраструктури країни. Економічне зростання та перехід на новий рівень якості життя суспільства неможливі без розвитку в сферах автотранспорту й дорожнього господарства. Це не проста, надзвичайно відповідальна і, в той же час, почесна праця, яка вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму і трішечки везіння і таланту.

 

   Сьогодні ми на шляху до європейської країни. Країни, в якій будуть нові автостради, ввічливі патрульні, законослухняні водії та пішоходи. Цей шлях не буде простим, але ми мусимо його подолати. Гідно, з честю! І впевнений, що це нам до снаги!

   Тож щиро бажаю усім нам, друзі, міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та наполегливості, нових трудових здобутків і ефективної та безаварійної роботи!

   Нехай завжди вас супроводжують успіх у реалізації амбітних планів і проектів на благо України!

   Зеленого вам світла в усіх добрих починаннях!

   Слава Україні!


Переглянути всі новини