Видача дозволів Республіки Польща на міжнародні перевезення вантажів призупинена до засідання комісії 14 листопада 2019 року о 9 год. ранку

З метою забезпечення максимальної прозорості процесу оформлення та видачі дозволів Республіки Польща на міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом, ураховуючи скарги перевізників, 14 листопада 2019 року о 9 год. заплановано проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав (далі – Комісія).

На порядку денному питання щодо уточнення додаткових обмежень тимчасового характеру на оформлення та видачу дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень українськими перевізниками у 2019 році, введених наказом Мінінфраструктури від 11 листопада 2019 року «Про затвердження Протоколу № 29 засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав».

У зв'язку з викладеним, пункти видачі дозволів Укртрансбезпеки тимчасово призупиняють видачу дозволів Республіки Польща до прийняття рішення Комісією, зокрема щодо введення додаткових обмежень на завантаження.


Переглянути всі новини