Видача дозволів з 02.03.2020 та нові можливості сервісу електронного замовлення

З 12 год. у понеділок 02.03.2020 у ПВД Укртрансбезпеки розпочнеться оформлення та видача дозволів Австрії, Італії, Польщі, Румунії, Угорщини, Туреччини (порожній), Фінляндії (в/з третіх країн) за новими правилами, відповідно до обмежень тимчасового характеру, введеними на підставі рішень Комісії.

Основними з нових правил для так званих дефіцитних дозволів є зняття обмеження видавати 1/12 від річної квоти та введення обмеження щодо кількості дозволів на місяць на 1 транспортний засіб.

Звертаємо увагу, що залишаються обмеження на завантаження щодо деяких дозволів, що підтверджується ВМД. А при обмеженні кількості дозволів на місяць на 1 АТЗ, наступний дозвіл (пара дозволів) видаються після повернення попереднього.

Зі структурованим переліком обмежень можна ознайомитись тут.

Зазначені дозволи будуть доступні для електронного замовлення через Транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua з 12 год 02.03.2020.

Звертаємо увагу, що для отримання на ПВД Укртрансбезпеки дозволу, який було замовлено за електронним зверненням через e-transport.gov.ua, уповноваженій особі перевізника необхідно пред’явити на ПВД підтверджуючі документи передбачені законодавством, у тому числі що підтверджують дотримання вищенаведених обмежень.

Звертаємо увагу, що 28.02.2020 було оновлено функціонал сервісу електронного замовлення.

Відтепер перевізник самостійно може вносити зміни в подану електронну заявку, до моменту друку дозволу на ПВД:

  • до номеру причепу;
  • до ПІБ уповноваженого представника;
  • до контактної електронної адреси.

З повною інформацією про подану електронну заявку можна ознайомитись у розділі «Мої послуги» на Транспортному порталі.

Нагадуємо, що актуальні для електронного замовлення залишки дозволів на ПВД публікуються саме на e-transport.gov.ua. Інформація про залишки дозволів на вебсайті Укртрансбезпеки синхронізується раз на 3 години, тому може не відображати актуальну кількість доступних дозволів у конкретний час.


Переглянути всі новини