Вже розпочато видачу дозволів недефіцитних країн

Інформуємо, що наприкінці минулого тижня центральним апаратом Укртрансбезпеки у пункти видачі дозволів (далі – ПВД) по областях направлено бланки дозволів недефіцитних країн, які видаються згідно Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, затвердженого Наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за № 1075/9674, та відповідно до обмежень тимчасового характеру, введених за рішенням Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав, згідно Протоколу засідання від 24.12.2019 № 34, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 28.12.2019 № 996.

Нагадуємо, що 40% дозволів доступні до оформлення за усним зверненням у ПВД, 60% дозволів – за електронним замовленням через Транспортний портал електронних послуг.

Ураховуючи особливості роботи програмного забезпечення ЄІС Укртрансбезпеки та сервісу електронного замовлення дозволів, зокрема синхронізації відомостей про залишки бланків дозволів, для ПВД Бориспіль, Ковель, Одеса 17.02.2020 року зазначені бланки дозволів будуть введені в систему з 18.00 год. і доступні для електронного замовлення через Транспортний портал електронних послуг, для ПВД Ужгород – з 18.00 год. та 21.00 год. 17.02.2020 року.

Для ПВД Коростень зазначені бланки дозволів будуть введені в систему з 12.00 год. 18.02.2020 року і доступні для електронного замовлення.

Із кількістю надісланих бланків дозволів у розрізі країн, видів дозволів і ПВД можна ознайомитись за посиланням.

Для інших ПВД дозволи будуть доступні до видачі на ПВД, за усним та електронним зверненням, по мірі їх надходження до ПВД, про що буде повідомлено додатково.

Також, Укратрансбезпекою щоденно оновлюється інформація про видані дозволи квоти 2020 року.

Додатково, звертаємо увагу міжнародних автомобільних перевізників, що для оформлення дозволів через електронний сервіс необхідно мати актуальну базу транспортних засобів у ліцензійній справі. За потреби внесення змін необхідно подати відповідне повідомлення. Якщо в Електронному кабінеті перевізника у ліцензіата відсутня інформація про його ліцензію, рекомендуємо невідкладно подати повідомлення про зміну даних у паперовому вигляді до територіального органу Укртрансбезпеки за місцем реєстрації суб’єкта господарювання.


Переглянути всі новини