Автомобільний транспорт

Cтан проїзду дорогами загального користування в Україні за добу, станом на 15.06.2018 року (оновлено)

НЕСАНКЦІОНОВАНЕ ВТРУЧАННЯ

Полтавська область

      15.06.2018р. близько 10-00год. на автомобільній дорозі Н-12 Суми ‒ Полтава, км 174+830 (с.Тахтаулове Полтавський район) перекрито рух автотранспорту місцевими жителями, шляхом безперервного руху по пішохідному переходу, з вимогою проведення ремонту доріг місцевого значення. На місці ситуацію контролюють працівники поліції.


Переглянути всі новини

Увага! Штормове попередження! (оновлено)

Попередження про зміну гідрологічної ситуації

    12-13 червня на рiчках Закарпаття очiкуються пiдвищення рiвнiв води на 0,3-1,0 м, в нижнiй течii р.Боржава – 1,0-1,5 м (в межах русел річок); на малих водотоках можливi швидкоплиннi пiдвищення рiвнiв води на 0,5-1,5м.  

    В мiсцях проходження сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку і утворення локальних селевих потоків, що може мати небезпечні наслідки.

Шановні перевізники-користувачі дозволів ЄКМТ!

     Від ряду компетентних органів країн – учасників ЄКМТ надійшло повідомлення щодо порушень українськими перевізниками правил використання дозволів ЄКМТ їх територіями.

Перелік перевізників щодо яких надійшли повідомлення додається:
 

Перелік перевізників, які здійснили порушення у 2017 -2018 рр.
під час виконання перевезень по дозволах ЄКМТ

Використання ЄКМТ

Шановні перевізники-користувачі дозволів ЄКМТ!

     Для аналізу ефективності використання дозволів ЄКМТ використовується програмний комплекс за адресою TRUCK.DOCSMATIC.COM Перевізник особисто, або за дорученням звітує у відповідному розділі цього сервісу "Використання ЄКМТ".     Окрім того, автомобільні перевізники до 15 числа кожного місяця надають до уповноваженого органу в відривні листки бортового журналу (оригінали жовтих сторінок!!!), які засвідчуються підписом уповноваженої особи та печаткою автомобільного перевізника.

Ми – українці! І це звучить гордо!

     17 травня працівники центрального апарату та всіх територіальних органів Державної служби України з безпеки на транспорті розпочали робочий день з флешмобу «Ми - українці» з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.