Автомобільний транспорт

Щодо оформлення дозволів Литви

На підставі додатково наданих роз’яснень Литовської Сторони до Протоколу засідання українсько-литовської Змішаної Комісії про міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом від 12.12.2019 щодо використання універсального дозволу Литви не тільки для двосторонніх або транзитних перевезень, але й у комбінації, врегулювано питання оформлення дозволів Литви, зокрема під час подачі замовлення бланку в електронному вигляді через Транспортний портал електронних послуг, а саме:

Щодо визначення ефективності використання дозволів ЄКМТ

Відповідно до пункту 2 розділу VII Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20 серпня 2004 р. № 757 (зі змінами), проводиться аналіз ефективності використання дозволів ЄКМТ, звіт щодо яких автомобільним перевізникам необхідно надсилати до Укртрансбезпеки (м. Київ, проспект Перемоги,14) до 15 числа кожного місяця, наступного за звітним.

Щодо визнання бланків «транзитних» дозволів Республіки Польща «універсальними»

З метою виконання домовленостей, досягнутих на засіданні українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, шо відбулась 25 жовтня  2019 р. у м. Варшава,  бланки дозволів на проїзд територією Республіки Польща  квоти 2020 р. у кількості 40 тис. бланків переведено з виду «транзит Е4» у вид «універсальний Е4».

Центр онлайн-навчання інспекторів Укртрансбезпеки провів першу серію вебінарів та тестів для співробітників

На сьогоднішній день політика України в галузі автомобільного  транспорту направлена на створення ефективних умов розвитку та вдосконалення галузі вантажних і пасажирських транспортних послуг, справедливих умов для конкуренції, заохочення і гармонізації екологічних стандартів,  покликана забезпечити певну ступінь фіскальної і соціальної гарантії ефективного застосування законодавства, що діє в сфері автомобільного транспорту, та відсутність дискримінації під час його впровадження.

Комплекс профілактичних заходів «АВТОБУС – 2020»

Протягом місяця, з 15 червня по 15 липня 2020 р., буде проведено комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2020».

Укртрансбезпека вкотре наголошує на безумовному дотриманні автомобільними перевізниками, підприємствами, установами і організаціями автомобільного транспорту безпеки дорожнього руху та вимог законодавства.

Результати роботи ГВК у м. Києві та Київській області у травні 2020 р.

Протягом 12-29 травня 2020 р. під час здійснення посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті заходів державного нагляду (контролю) в місті Київ та Київській області в цілодобовому режимі:

•        складено актів про перевищення габаритно-вагових параметрів – 395;

Графік роботи ПВД у святкові дні червня 2020 року

Зверніть увагу на графік роботи пунктів видачі дозволів Державної служби України з безпеки на транспорті у святкові дні з 06 по 08 червня 2020 р. та з 27 по 29 червня 2020 р.

 

Дата

Режим роботи

Укртрансбезпека забезпечить відповідальний та єдиний для всіх підхід до контролю

Водії вантажівок зобов’язані дотримуватись встановлених законодавством габаритно-вагових параметрів транспортних засобів, при цьому Укртрансбезпека забезпечить відповідальний та єдиний для всіх підхід до контролю! – Олександр Погорілий

Із Днем вишиванки!

 

Українська вишиванка – не просто одяг, сукня чи сорочка, це навіть більше, ніж традиції. Це полотно нашої історії, код нашої нації, ідеї та свободи, виткані грайливим візерунком турботливими руками майстринь.

Ми все частіше вдягаємо її, не тільки у цей символічний день, при цьому відчуваємо ніби вбрані у невидиму сорочку української долі, що боронимо понад усе.

Інформація про зміни в режимі перебування міжнародних вантажних автоперевізників на території Грузії

Доводимо до відома автомобільних перевізників інформацію про зміни в режимі перебування міжнародних вантажних автоперевізників на території Грузії на підставі підпункту д1.а пункту 4 статті 4 Додатку, затвердженого Постановою Уряду Грузії від 17 квітня 2020 р. № 697: